JAK ZAČALA NAŠE CESTA

Naše podnikatelská dráha začala o mnoho dříve než ta před pěti lety v Londýně na Amazonu, sahá až do devadesátých let. Nejdříve to bylo budovatelské období s kamennými pobočkami v ulicích a nových obchodních centrech. Po vypuknutí celosvětové krize v roce 2008 jsme začali ustupovat od kamenných obchodů, začali jsme je zavírat a spustili jsme první eshop. Po jeho sedmiletém rozvoji jsme jej prodali největšímu hráči na trhu v daném segmentu. Následně jsme spustili nový eshop s novými vlastními produkty a naší novou, celosvětově registrovanou značkou. Souběžně jsme spustili prodej i na Amazonu. 

Za dané období jsme nasbírali mnoho zkušeností. Zúčastnili jsme se desítek výstav v Evropě, především v Německu a Itálii, a v Asii. Navštívili jsme stovky výrobních podniků hlavně v Evropě a v Číně. Dosáhli jsme milionů prodaných položek a ročních obratů přesahujících desítky milionů eur.

Ovšem to nejcennější, co z toho v nás zůstane napořád, je prožitá vlastní zkušenost, o kterou bychom se s vámi rádi podělili.

KDE ZAČALA NAŠE CESTA NA AMAZON

ako predavat na Amazone, poradenstvo a manažment pre predajcov cez Amazon, Ako založiť Amazon obchod, Ako predávať cez Amazon, Ako si založiť obchod na Amazone, Profesionálne poradenstvo pre predajcov na Amazone,

V  roce 2014 v Londýně, kde jsme založili společnost, začala naše cesta prodávání přes Amazon. V té době ještě Česko ani Slovensko nebyly podporovanými zeměmi, tedy české a slovenské subjekty nemohly prodávat přes Amazon.
Od počátku jsme se snažili co nejlépe pochopit princip a nastavení Amazonu, což nám dnes přináší ovoce.
Neplaťte nováčkovskou daň za chyby a pády, neriskujte, že váš byznys přes Amazon vyšumí do ztracena. My jsme za naše chyby už zaplatili a získané zkušenosti vám rádi předáme, aby byl váš prodej přes Amazon úspěšný a rostl.
Přidejte se k nám a začněte svou úspěšnou cestu prodejce na Amazonu.

„Neplaťte nováčkovskou daň za chyby a pády, neriskujte, že váš byznys přes Amazon vyšumí do ztracena!“

MÁM ZÁJEM O PORADENSTVÍ A KONZULTACI S BMI CONSULTING

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.
První konzultace je zdarma!

  info@miamei.eu
 00420 725 323 189

Kontaktní formulář